İade Süreci

 • Tesetturabiye.com upon request of return belongs to the cust

  ·         There is absolutely no return and exchange for the headgear or shawls that are specially produced for you.

  ·         For international orders, there is no refund.

  ·         Shipping charge for the products you send to Tesetturabiye.com with the request of change belongs to the customer.

  ·         Unused products are accepted if shipped within 3 business days

  ·         Customs and Import Tax

  ·         In case of customs and import tax in all overseas shipments; Customs and import duties are the responsibility of the buyer. Your products are shipped via DHL Express Worldwide and will be sent to the explanation department with a gift or sample to avoid problems with customs.

  Rarely, packages sent abroad may be subject to customs in the country of destination. In this case, the customs officers will contact you to advise you on what to do to get your package.
  • be sent to the explanation department with a gift or sample to avoid problems with customs.
   Rarely, packages sent abroad may be subject to customs in the country of destination. In this case, the customs officers will contact you to advise you on what to do to get your package.
 • ün üzerindeki g

 • ük ve İthalat Vergisi

  • Tüm yurt dışı gönderilerde gümrük ve ithalat vergisi ile karşılaşılması durumda; gümrük ve ithalat vergileri alıcıya aittir. Ürünleriniz DHL Express Worldwide ile gönderilmekte olup gümrüğe takılma problemleri yaşamamanız bakımından açıklama bölümüne hediye veya numune yazılarak gönderilir.
  • Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.
 • üvenlik etiketi çıkartılmamış olması ve ürünün yeni ürün olarak satılabilirliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Etiketi çıkartılmış ürünler ve herhangi bir şekilde kirlenmiş, hasar görmüş, yeni ürün olarak satılabilirliği bozulmuş ürünler iade alınmaz veya değiştirilmez. İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez ve size bilgi verilerek karşı ödemeli olarak sizlere geri gönderilir. Bir siparişte maksimum 2 ürün iade edilebilir, diğer ürünler değişim yapılır.

  Yurtiçi Siparişlerde:
  TesetturAbiye.com'da Yurtiçi satışlarda iade ve değişim ücretsizdir. Yurtiçi kargo ile herhangi bir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargo firması ile göndermeniz durumunda kargo firmasının alacağı ücret toplam tutardan düşülerek iade işlemi yapılır.

  Yurtdışı Siparişlerde:
  Yurtdışından yapılacak olan iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

  Sipariş iadelerinde ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza iade edilir. Ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza ait banka adı, banka hesap numarası ile IBAN bilgilerinizi de tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

Copyright © 2020. Tüm hakları saklıdır. DDAWebDizayn.Com